Pasūtīšanas politika

Wild Spirit produkti, ja vien nav norādīts citādi, tiek izgatavoti pēc pasūtījuma mūsu studijā Rīgā, Latvijā. Visi pasūtījumi tiek izgatavoti 1–2 nedēļu laikā. Tie tiks nosūtīti 2–15 darba dienu laikā pēc maksājuma veikšanas.

Piedāvājam individuālus pasūtījumus – personalizēta izmēra preces, esošus dizainus izgatavot no dažādiem materiāliem. Mēs iesakām sazināties ar mums pirms pasūtījuma veikšanas, lai palīdzētu jums izlemt par izmēru un iespējām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka personalizētie pasūtījumi nav atgriežami.

Piegādes politika

Visus Baltijas valstīs veiktos pasūtījumus nosūtām ar ierakstītu sūtījumu ar Latvijas pasta vai Omniva kurjerpastu. Visi pasūtījumi ir nodrošināti izsekošanas informāciju. 

Aptuvenais piegādes laiks: 5-15 darba dienas Eiropā; 10-25 darba dienas uz ASV un Kanādu; 15-30 darba dienas uz Austrāliju, Jaunzēlandi, Āziju un citām pasaules daļām. Paredzamie piegādes laiki ir jāizmanto tikai kā ceļvedis. Veicot pasūtījumu, lūdzu, atvēliet pietiekami daudz laika ražošanai un piegādei, kā arī pārbaudiet, vai pie pasūtījuma ir norādīta pareiza adrese. Mēs neesam atbildīgi par nosūtīšanas kavējumiem pasta vai muitas problēmu, laika apstākļu, darbinieku streiku un citu apstākļu dēļ, kas nav atkarīgi no mums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atkarībā no jūsu reģiona un vietējām muitas nodevām var tikt piemērotas vietējās maksas (tirdzniecības nodoklis, muitas nodoklis). Šīs maksas sedz pats klients. Muitas politikas dažādās valstīs ievērojami atšķiras, iespējams, vēlēsities sazināties ar vietējo muitas iestādi, lai iegūtu papildu informāciju.

Pasūtījums tiek uzskatīts par pabeigtu, kad izsekošanas informācija Latvijas pastā, jūsu vietējā pasta nodaļā vai Omnivas kurjerpasta vietnē ir atzīmēta kā piegādāta. Strīdu gadījumā sazināsimies ar Latvijas Pastu vai Omnivu, kas pēc tam pieprasīs informāciju no galamērķa valsts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādu gadījumu atrisināšana prasīs laiku.

Darījuma atteikums

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā izņemt jebkurus produktus no šīs vietnes un/vai noņemt vai rediģēt jebkādus materiālus vai saturu šajā vietnē. Mēs varam atteikties apstrādāt darījumu jebkāda iemesla dēļ un jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram pieņemt pasūtījumu, ja nevaram saņemt jūsu maksājuma autorizāciju.

Atgriešana un atmaksa

Mēs esam apņēmušies ražot kvalitatīvus produktus, ar kuriem klienti ir apmierināti. Tomēr, ja ir ražošanas defekts vai kļūdas dēļ ir nosūtīts nepareizs izmērs vai prece, mēs pieņemsim atgriešanu, ja mēs saņemam rakstisku paziņojumu 14 dienas pēc piegādes. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tīmekļa vietnes ziņojuma funkciju, vai atbildiet tieši no pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta.

Preces ir jāatgriež jaunas un nelietotas. Precei jābūt bez valkāšanas pazīmēm un smaržas. Klients ir atbildīgs par atgriešanas piegādes izmaksām. Mēs iesakām izmantot kurjeru vai reģistrētu pakalpojumu, jo klients ir atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem un bojājumiem, transportējot atpakaļ pie mums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka intīmās preces higiēnas apsvērumu dēļ (biksītes, bodijus) nevar atgriezt, ja vien nav ražošanas defekta.

Sazinieties ar mums: 14 dienu laikā pēc piegādes.
Preču nosūtīšana atpakaļ: 30 dienu laikā pēc piegādes.

Tālāk norādītās preces nevar atgriezt vai apmainīt:

Šo preču rakstura dēļ mēs nevaram pieņemt atgriešanā preces, ja vien tās nav ražošanas defekta.
  • Pielāgoti vai personalizēti pasūtījumi.
  • Intīmas lietas veselības/higiēnas nolūkos: biksītes, bodiji

Atgriešanas un maiņas informācija

Preci var atgriezt vai apmainīt, ja ir problēmas ar nepareizā izmēra izvēli. Precei jābūt bez nēsāšanas pazīmēm un smaržas. Preci var atgriest uz mūsu studiju Zeļļu ielā 25, Rīga, Āgenskalns, LV-1002 vai izmantojot Omniva pakalpojumus sūtot uz Rīgas Āgenskalna RIMI pakomāts 9103. Telefona nr. +37129141665. Labprāt atgriezīsim naudu vai apmainīsim pret citu preci.
Atvainojiet, bet piegādes izmaksas nevar atgriezt.
Ja jums ir problēmas ar pirkumu, mēs ar prieku tās atrisināsim un atradīsim labāko risinājumu.
Raksti man uz dana@wildspirit.lv