Mans pirmais mētelis 16 gados!

militārais mētelis

Ir uznācis aukstais laiks un nākas no skapja dzīlēm vilkt ārā lielo šubu.  Manā gadījumā  – pašu pirmo mēteli manā mūžā, kuru esmu uzšuvusi! Mētelis, kas aizsāka manu mīlestību pret militāro stilu. Šo mēteli šuvu, kad man bija 16 gadi, bet vēl joprojām brīnos par super labo vilnas audumu, no kura tas ir pašūts! Ir pagājuši daudzi gadi un šis vilnas audums vēl joprojām izskatās tik perfekts –  nekas ne savēlies, ne nodilis!  Un  Šo mēteli var vilkt bargākajā ziemā ar vienkārši plānu blūzīti apakšā un nekas nekur nenosals. Dievinu šo mēteli! Mans pirmais un vienīgais! Protams, tagad skatoties, redzu tik daudz konstrukcijas kļūdas, kuras tagad nekādā gadījumā nepieļautu un vispār visu šūtu savādāk! Bet noteikti varu sev papliķēt pa plecu par mugurpuses izliekuma glītu uzšūšanu un dupša formu. Tik ļoti pa formai visu uzšuvu un vienlaicīgi netraucējot kustēties brīvi! Vienmēr ir patikuši ziemas mēteļi, kuri izceļ vidukli un dupsi!  Žēl tikai, ka Latvijā ziemas vairs nav tik bargas, jo šo nezvēru var vilkt tikai zem -10 grādiem.

Drīzumā būs vēl daži jaunie labumi, kad saņemšos apmeklēt Abakhan iestādījumu. Tāāāds slinkums, jānopērk tikai 2 metāla riņķi un viss būs pabeigts!

Dziesma fonā, kurai skanot, skrien tirpas!

militārais mētelismilitārais mētelismilitārais mētelis

militārais mētelis

militārais mētelismilitārais mētelis

Follow on Bloglovin

5 Comments

  1. es no šāda mētelīša neatteiktos:) ļoti labs. Josta ar fifīga:)

  2. es varētu tikai sapņot par šādām šūšanas prasmēm! ideāls mētelis – tā krāsa, pieguļošais siluets, pogas, apkaklīte, josta! ārprātā skaisti!

  3. Oh, my! Man vnk žoklis atkārās… tu tiešām to mēteli šuvi 18 gados? Man domāt, ka tev ir pamatots iemesls justies ļoti lepnai 😉 Ļooooti skaists, un tā apkaklīte kā punkts uz i! Es vienmēr esmu gribējusi sev uzšūt tieši šādu – pamatīgu (bet skaistu) vilnas mētelīti. Pagaidām bailes no neizdošanās ņem virsroku 🙁

    • Jap, šis tapa 18 gados, jo kā tīnis nevarēju īsti atļauties nopirkt sakarīgu un siltu mēteli. Bet īstenībā mēteli ir vieglāk uzšūt kā dažu labu kleitu 🙂 Jāķerās tik klāt!

Leave a Reply