Krēmīgi balts militārā stila mētelis

balts militārais metelis

Gribēju te parādīt savu garo pirms kāda laika uzdarināto militāro mundier mēteli, bet sanāca uzšūt jaunu 🙂

Bija doma par tādu gaišu, gaišu mētelīti ar izšuvumu , iedvesmojoties no franču militārās modes, caku un parūku laikos. Mazu un īsu variantu, maksimāli ērtu, lai var ielekt mašīnā ziemas laikā un nenosvīst 🙂 .

Iepirku audumus, un šoreiz sanāca tā, ka odere ir skaistāka par pašu mēteļaudumu. Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka odere ir tik pat svarīga kā paša tērpa audums un krāsu ziņā to nevajadzētu atstāt garlaicīgu. Jā, vienīgais iepirku oderes audumu par daudz, būs kaut kas  jāsašuj no pārpalikuma.  Un jau pirms kāda laika veikalā Krūza biju atradusi dievīgu baltu kokvilnas virvi, kā radītu izšuvumiem.  Ar šo virvi on the fly vienkārši izrullēju dažnedažādus rakstus un pinumus uz mēteļa. Pogas izvēlējos aptamborēt ar to pašu kokvilnas virvi, jo gribējās, lai pogas maksimāli saplūst ar izšuvumu. Esmu atklājusi,  ka mani vismīļākie šujamie priekšmeti ir tieši mēteļi un žaketes, lielāks gandarījums beigās.

Kamēr skataties bildes, lūk jums mans šī rīta fons  un vēl 

balts militārais metelisbalts militārais metelisbalts militārais metelis balts militārais metelisbalts militārais metelisbalts militārais metelisbalts militārais metelismēteļa odere

Follow on Bloglovin

4 Comments

  1. Man patīk. Tā pēdējā foto redzamā ir tā slavenā odere vai nē?

  2. Jap, pēdējā bildē ir redzama odere. Tā vien gribās virināt mētelīti nonstopā 😀

  3. Mētelītis ir KOLOSĀLS! Pilnīgi noteikti tādu vēlētos:)

Leave a Reply