Kleita no palaga un pāris mežģīnēm

Uzzīmēju kleitu, tad pēc pāris dienām pārzīmēju un tā bez gala…  Modelis tika vairākkārt pārveidots, kaut kas pielikts ar katru reizi, kad paskatījos uz to. Beigās iestūmu to dziļi skapī, lai nerēgojās acīs, jo visu laiku radās idejas, kā to uzlabot. Sapratu, ja tā turpināšu, tad no kleitas nekas vairs pāri nepaliks. Un viņa piedzīvos lēnas un mokošas beigas kā daudzi kaut kur plauktos puspabeigtie, noslēptie tērpi, pie kuriem esmu pārāk ilgi darbojusies un beigās zaudējusi jebkādu interesi.

Un tā lūk – audums – Supernetto pirkts palags un mežģīnes no maniem krājumiem, kaut kad Abkhanā pirktas. Kā rezultātā kleita izmaksāja kaut kur ap 5 ls materiālos. Ideāli!

Turpinājumā būs vēl, tikai jāsagādā fotoaparāts 🙂

Follow on Bloglovin

5 Comments

 1. ljoti ljoti skaista taa kleita,,,,,,,, tik piestaavosha vasarai…lv…

 2. Brīnišķīga! Patīk, kā savienots modernais ar tautisko (vismaz man tās mežģīnes izskatās ļoti latviskas).
  Gribēju pie reizes jautāt, vai tie Abakhan, palagu u.tml. audumi nekad nav tevi pievīluši? T.i., es līdz šim esmu centusies pirkt tikai tādus puslīdz drošus (kvalitatīvus), jo bail, ka viss darbs pēc tam būs vējā.

 3. Paldies! Šis konkrētais palags ir pirkts Supernetto, uz tausti likās labs un patīkams, un ir arī kvalitatīvs. Bet es parasti audumu veikalos nolienu tumšākā stūrī – staipu, bakstu un aplaistu ar ūdeni auduma stūrus, lai pārbaudītu kvalitāti 🙂 Vienreiz gan vīlos audumā, ziemas mētelim, kurš laika gaitā sāka bumbuļoties un visādi cūcīgi uzvesties. Šis konkrētais mētelis: http://danaskleita.wordpress.com/2011/11/22/kremigi-balts-militara-stila-metelis/
  Bet uz šo es biju pievērusi acis, jo tik ļoti patika krāsa!

 4. Gita

  Labdien!
  Man ļoti patīk ši kleita, burvīga! Vai jūs nevarētu atsūtīt man uz e-pastu gaitu kā Jūs tik burvīgu kleitu uzšuvāt?
  gitad.miezite@gmail.com
  Paldies jau iepiekšs!

  • Nosūtīju Jums info, ceru, ka apmēram saprotama būs piegrieztne, jo mans šūšanas process vienmēr ir diezgan waildīgs, no malas skatoties 🙂

Comments are closed.