Pēckāzu čilauta tērpi.

harēma bikses

Bija uzdevums uzšūt pēckāzu čilauta tērpus. Un jaunais pāris man ļāva paeksperimentēt un sazīmēt viņiem dažādus piedāvājumus.

Ivo no svārkiem tika pielauzts uz svārk-plat-ļum- harēma biksēm, kas tiešām sanāca uz urrā! Šīs bikses jau ir izpelnījušās atzinību un pāris vīri jau gaida rindā uz šādām bikšelēm. Tagad man būs mācība – nevis konstruēt un štukot piegriezni pa taisno uz auduma un šūt tik nost, bet tomēr arī atstāt kaut ko uz papīra piegrieznes priekšdienām. Harēma Biksēm ir plata josta ar tik pat platu 2x apjožamo jostu. Un klāt pieskaņojām linu īspiedurkņu kreklu.

Ilze tika pie viduklī apsienamās, pārliekamās kleitas ar sānā uzšūtu aplikāciju + nedaudz arī izšūta ar pērlītēm. Secinājums – šūt virsū aplikāciju ļoti elastīgam audumam ir ellīgs darbs, bet rezultātā sanāca smuki.

zaļa kleita, harēma bikses, vīriešu lina krekls

zaļa kleita, harēma bikses, vīriešu lina krekls

harēma bikses, vīriešu lina kreklsPS. Mans vīrietis pamanījās visās bildēs aiz lietussarga ielīst 🙂

Follow on Bloglovin

3 Comments

  1. wow vienmeer kkaa sanaak shuut tos teerpus prieksh sevis nu ok beernam maasai vai draudzenei… bet sava viiriesha apshuushana…kkaa vienmeer truukst idejas audumi …bet sheit tu esi pastraadaajusi vienkaarshi burviigi

Leave a Reply