Brūnais lācīša mētelītis

vilnas kašmira mētelis

Lūk, ir uztapis silts ziemas mētelītis. Mētelītis – praktiskais 🙂 Ja slinkums nēsāt ziemā šalli, var vienkārši uzpogāt apkakli uz augšu un viss ir pasargāts no vējiem. Aizmugurē šķēlums, lai var brīvi skriet. Visas pogas ir slēptās, uz iekšu, jo gribējās tādu tīru un bezpogainu paskatu. Audums ir vilna un kašmirs, ka rezultātā – katra laikošanas reize bija mokoša, jo mētelītis ir ļoti silts. Kamēr visu sprauž un laiko, modelis jau sārts un nosvīdis 😀  Oderi iešuvu mākslīgo zīdu, tādu pabiezāku, lai ilgāk kalpo. Jo visi sintētiskie lētie oderaudumi pēc vienas sezonas izjūk. Tāpēc uz oderi nevajag taupīt. Un tā ir radies brūns lācīša mētelītis!

vilnas kašmira ziemas mētelisvilnas kašmira ziemas mētelisvilnas kašmira ziemas mētelisvilnas kašmira ziemas metelisvilnas kašmira ziemas mētelisvilnas kašmira ziemas metelisps. Kaut kad saņemšos atrādīt arī savu oficieru ziemas mēteli, kuru absolūti dievinu!

Follow on Bloglovin

2 Comments

  1. Sveiciens otrdienā!
    Man vienmēr ir fascinējis ko cilvēks spēj radīt pašu rokām, jo īpaši uzšūtais, uzadītais, uztamborētais. Mētelis izskatās silts un labs kompanjons cauri ziemas mēnešiem 😉

Leave a Reply