Atpakaļ lietusmētelī un zābakos

Zaogly, Itālija

Džīzus, cik ātri pagāja laiks! Tā parasti notiek, kad nokļūsti gandrīz paradīzē. Mēģināju atpūsties nedomājot, vienkārši baudīt un neiespringt. Viendien pat pieķēru sevi pie domas, ka neko nedomāju! Ak, kas tā par labu sajūtu, pamosties no rīta, lēnām un ar baudu paēst dievīgas un skaisti uzklātas brokastis, aizdoties izpeldēties uz jūru vai nobraukt kādu gabalu ar mašīnu jebkurā virzienā, lai atrastu kādu smuku vietu uz dullo. Vienkārši izlikties par Itāli, dzīvot tipiskā vecmodīgā itāļu lauku  mājā ar apelsīnu koku pagalmā. Tagad zināšu, ka nekādas viesnīcas, teltis neastāv ne tuvu klāt mājai, kurā ir smarža un garša no tās zemes, kurā esi apmeties uz neilgu laiku. Tur viss ir tik čilīgs un nesteidzīgs.Nu, ko saules baterijas ir uzlādētas, brūnums ieķerts, iedvesma un enerģija ir atjaunota.

Ps. Video kā pielietot vīriešu kreklus  te

Zaogly, Itālija

ItālijaTagad zinu risinājumu kā ietaupīt vietu koferī uz apģērba rēķina. Paņem līdzi pāris vīriešu kreklus, kurus, atkarībā no garīgā, sasien kā kleitu, topiņu vai svārciņus. Trīs vienā!

Camogli, ItālijaCamogli pludmale. Brūni, priecīgi italiano un touristo mētējās pa zemi. Me too.

Itālija, pludmaleItālija, akmeņiKlusā daba

Camogli, ItālijaItālija, kruasānsKruasāna prieks

ItālijaItālijaItālijaHappy, almost brown family

Itālija, Punta ChiappaRāpiens, kāpiens līdz Puntai Chiappai pievarēts. Pilnīgi mierīgi dienišķo sporta kluba apmeklējumu varētu aizvietot ar paplosīšanos pa Portofino mežu, ja man te tāds Rīgā būtu 😀

ItālijaItālija2.5 gadīgam bērnam pavisam nopietni ir izveidojusies kruasānu atkarība. Šādās kafijošanas pauzēs džeks var iestumt 5 gab unvēlāk  ik pēc pus stundas apjautāties vai kruasāns vēl būs?

Follow on Bloglovin

Leave a Reply